,,Newlink.lt - Daikra" rungtynes laimėjo jau pirmajame kėlinyje

,,Newlink.lt - Daikra" rungtynes laimėjo jau pirmajame kėlinyje 871

Rugsėjo 6 dieną ,,Pavasario” taurėje susitiko ,,Newlink.lt - Daikra ir ,,Reborda – Taisom.lt“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 103:58 (17:18; 18:19; 13:19; 8:25) iškovojo ,,Newlink.lt - Daikra".

Rungtynes užtikrintai spurtu 16:4 pradėjo ,,Newlink.lt – Daikra”. Nemažinę apsukų kėlinuką laimėjo rezultatu 28:14.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė ir ,,Newlink.lt – Daikra” išėjo ilsėtis turėdami keturiolikos taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje rezultatas tapo toks, kad ,,Rebordai” sugrįžti į žaidimą buvo beveik neįmanoma, o ,,Newlink.lt – Daikra” iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 103:58.

Rungtynių žaidėjai: MVP Tadas Kymantas (Newlink.lt - Daikra)  31 t. 7 atk. k. 9 rez. p. 6 per. k. 2 išp. p. 38 n. b.

Arnoldas Gudžiūnas (Newlink.lt - Daikra) 21 t. 9 atk. k. 4 rez. p.  27 n. b.

Kristupas Pozingis (Reborda - Taisom.lt) 19 t. 7 atk. k. 1 per. k. 9 n. b.