"OverSize" ekipa sutriuškino "Reborda - Vitaresta" krepšininkus ir tapo mažojo finalo nugalėtojais 1472

Birželio 13 dieną Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių” taurės mažojo finalo rungtynėse susitiko „OverSize“ ir „Reborda - Vitaresta“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 96:49 (28:17; 23:14; 19:9; 26:9) iškovojo „OverSize”.

Rungtynes puikiai pradėjo „OverSize“ krepšininkai, kurie jau po pirmųjų trijų kėlinio minučių turėjo dviženklį 10 taškų pranašumą ir privertė „Reborda – Vitaresta“ komandos vairininką imti minutės pertraukėlę, kuri vaisių nedavė, o „OverSize“ laimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 28:17.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė „OverSize“ ir toliau rodė pavydėtiną sportinę formą, kuri įbaugino „Rebordininkus“ taip, kad jie net nesugebėjo persivaryti kamuolio į kitą aikštės pusę (51:31).

Antrojoje rungtynių pusėje ir toliau vaizdas aikštelėje priminė filmą skirta suaugusiesiems. „Oversize“ tiesiog dominavo ir niekino savo varžovus abiejuose aikštelės pusėse, ir pasiekė triuškinančia pergalę, bei tapo bronzinio finalo nugalėtojais rezultatu 96:49

Rungtynių žaidėjai: MVP Matas Staponas (OverSize) 20 t., 9 atk. k., 8 rez. p., 3 išp. p., 30 n. b.

Mark Ostrovskij (OverSize) 24 t., 5 atk. k., 24 n. b.

Sergėj Liubickij (Reborda - Vitaresta) 11 t., 8 atk. k., 2 rez.p., 3 išp. p., 18 n. b.