,,OverSize" Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" čempionai

,,OverSize" Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" čempionai 898

Spalio 3 dieną Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" finale susitiko ,,Vitės bendruomenė ir ,,OverSize“ komandos. Rungtynėse pergalę ir pirmąją vietą rezultatu 65:78 (20:30; 4:20; 20:17; 21:11) iškovojo ,,OverSize".

Pirmasis kėlinys priklausė ,,OverSize”. Gana užtikrintai atakavę iš toli jie susikrovė dviženklį pranašumą ir pirmavo po pirmojo kėlinuko rezulatu 30:20.

Antrajame kėlinyje niekas nepasikeitė. ,,OverSize” ir toliau pamažu didino savo pranašumą, o ilsėtis išėjo turėdami 26 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinuke ,,Vitės bendruomenė” dar bandė iš paskutiniųjų grįžti į varžybas, surengę zoninį presingą, tačiau pritrūko laiko ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 78:65. ,,OverSize” tapo Pavasario įmonių taurės čempionais.

Rungtynių žaidėjai: MVP Julius Vilovas (OverSize)  24 t. 10 atk. k. 10 rez. p. 3 per. k. 6 išp. p. 36 n. b.

Romualdas Arys (OverSize) 6 t. 14 atk. k. 2 rez. p. 7 išp. p. 19 n. b.

Juozas Gerulaitis (Vitės bendruomenė) 25 t. 5 atk. k. 25 n. b.