"OverSize" nušlavė savo varžovus

"OverSize" nušlavė savo varžovus 1445

Balandžio 30 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko “OverSize“ ir ”Gargždų SC - 2007“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 95:68 (22:15; 31:24; 25:12; 17:17) iškovojo “OverSize.

Rungtynes “OverSize” pradėjo užtikrintai, pataikydami pirmus keturis metimus, jie gana anskti įgijo solidžią persavarą. Kėliniui įpusėjus jaunimas prisivijo varžovus, tačiau ketvirtį geriau užbaigę “OverSize” pirmavo 22:15.

Antrąjį kėlinuką “OverSize” pradėjo lyg ant sparnų, pataikė šešis metimus iš tiek pat galimų tarp kurių trys tritaškiai, o tai padėjo antrajame ketvirtyje įgyti dviženklį pranašumą. Po dviejų kėlinių “OverSize” pirmavo rezultatu 53:39.

Antrojoje rungtynių “OverSize” nemažino rungtynių tempo ir toliau išlaikė savo pranašumą. “Gargždų SC - 2007” nebeliko vilčių, ekipoje pasipylė klaidos ir jie turėjo pripažinti “OverSize” pergalę. Rungtynėse pergalę rezultatu 95:68 iškovojo “OverSize”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Vytautas Želvys (OverSize) 24 t., 7 atk. k., 4 rez. p., 2 išp. p., 30 n. b.

Paulius Piktuižis (OverSize) 17 t., 3 atk. k., 5 rez. p., 24 n. b.

Lauras Petrusevičius (Gargždų SC - 2007) 4 t., 11 atk. k., 2 rez. p., 4 išp. p., 11 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.