"OverSize" užspringo "Reborda ZUM - ZUM" gynybos gniaužtuose

"OverSize" užspringo "Reborda ZUM - ZUM" gynybos gniaužtuose 941

Liepos 19 dieną Klaipėdos miesto "Pavasario taurėje" susitiko "OverSize" ir "Reborda ZUM - ZUM" komandos. Pademonstravę plieninę gynybą "Reborda ZUM - ZUM" komanda varžovus supančiojo bei iškovojo įtikanamą pergalę 70:49 (18:5; 19:16; 18:16; 15:12).

Jau nuo pat pirmų minučių "OverSize" sunkiai sekėsi rasti kelius prie varžovų krepšio. Taktiniai komandos trenerio Valentino Rumiancevo sumanymai veikė it šveicariškas laikrodis ir varžovams per pirmas dešimt minučių leido pelnyti vos 5 taškus.

Antrajame kėlinyje šiek tiek atsirišo krepšys ypatingai Martino Ahrens rankoms ir "OverSize" bent kažką galėjo pasiulyti puolime, tačiau į ilgąją pertrauką išėjo atsiliekant dviženkliu skirtumu 21:37.

Po ilgosios pertraukos "OverSize" taip ir nepavyko rasti didesnių skylių bei teko pripažinti varžovų pranašumą 49:70.

MVP: Tomas Narmontas "Reborda ZUM - ZUM" 16 tšk., 6 rez. perd., 19 nb.

Mark Ostrovksij "Reborda ZUM - ZUM" 12 tšk., 9 atk. kam., 15 nb.

Domas Kairys "OverSize" 10 tšk., 4 per. kam., 6 išpr. praž., 14 nb.