Pavyzdingas puolimas ir užtikrinta "VAD Eletrical LTD - OHQ Media" komandos pergalė 1280

Gegužės 12 dieną Klaipėdos miesto "Pavasario" taurės rungtynėse susitiko ”VAD Electrical LTD - OHQ media“ ir „Gargždų pramogos“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 108:84 (30:18; 24:16; 29:20; 25:30) iškovojo “VAD Electrical LTD - OHQ media”.

“VAD Electrical LTD - OHQ media” jau pirmajame kėlinuke pabėgo nuo varžovų dviženkliu pranašumu ir po kėlinuko prirmavo 30:18.

Antrajame kėlinuke tempas nemažėjo, “VAD Electrical LTD - OHQ media” ir toliau didino savo pranašumą, o “Gargždų pramogos” tiesiog vilkosi iš paskos. Po dviejų kėlinių jie atsilikinėjo jau dvidešimties taškų skirtumu.

Antrojoje rungtynių pusėje niekas nepasikeitė, “VAD Electrical LTD - OHQ media” išlaikė savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 108:84.

Rungtynių žaidėjai: MVP Lukas Kazlauskas (VAD Electrical LTD - OHQ media) 27 t., 3 atk. k., 8 rez. p., 3 per. k., 37 n. b.

Alanas Urbonas (VAD Electrical LTD - OHQ media) 25 t., 7 atk. k., 1 rez. p., 33 n. b.

Kristupas Pozingis (Gargždų pramogos) 26 t., 4 atk. k., 1 rez. p., 24 n. b.