Penkiese rungtynėse likę "Mano Būstas" prisikėlė ir iškovojo sunkią pergalę

Penkiese rungtynėse likę "Mano Būstas" prisikėlė ir iškovojo sunkią pergalę 1457

Gegužės 21 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko “OverSize“ ir Mano Būstas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 73:59 (14:18; 19:18; 22:15; 18:8) iškovojo “Mano Būstas.

Pirmąjį kėlinuką komandos žaidė vangiai. Nors atrodė iš žaidimo abi komandos susikurdavo neblogų progų atakuoti, tačiau krepšinis buvo nerezultatyvus. Po pirmojo kėlinuko keturias taškais į priekį išsiveržė “OverSize” (18:14).

Antrajame kėlinyje vienu metu “OverSize” jau buvo pabėgę dviženkliu pranašumu, tačiau tada, kiek gynyboje susistygavę, į rungtynes “Mano Būstas” sugrįžo ir ženkliai apkarpė savo atsilikimą. Po dviejų kėlinukų rezultatu 36:33 vis dar rungtynes vedė “OverSize” krepšininkai.

Trečiajame kėlinuke aikštelėje vyko kova taškas į tašką. Komandos laikėsi arti viena kitos ir žaidė kietą žaidimą. Už kalbas nubaustas, po antrosios techninės pražangos trečiajame kėlinyje aikštę buvo priverstas palikti Valentinas Rumiancevas ir “Mano Būstas” ekipa liko be keitimų. Visgi pastariesiems pavyko geriau sužaisti kėlinį ir 55:51 išsiveržė į priekį “Mano Būstas” krepšininkai.

Paskutiniame kėlinyje “Mano Būstas” nebeliko jokies išeities kaip tik sukaupti paskutines likusias jėgas ir susiimti, kad liktų bent kokių vilčių iškovoti pergalę. Būtent tai jie ir padarė, “OverSize” žaidimas pašlijo, o komandiškai rungtynių pabaigą sužaidę “Mano Būstas” iškovojo sunkią pergalę rezultatu 73:59.

MVP Eroldas Sova (Mano Būstas) 24 t., 14 atk. k., 2 išp. p., 33 n. b.

Alanas Urbonas (Mano Būstas) 18 t., 7 atk. k., 6 rez. p., 9 išp. p., 26 n. b.