Permainingoje dvikovoje - "OverSize" pergalė"

Permainingoje dvikovoje - "OverSize" pergalė" 867

Rugsėjo 2 d. vakarą Klaipėdos miesto  „Pavasario“ įmonių taurės rungtynėse susitiko „Klaipėdos sporto projektai“ ir „OverSize“ ekipos. Permainingoje dvikovoje pergalę šventė „OverSize“ 60:53 (18:12; 10:14; 11:17; 21:10)

Prasidėjus rungtynėms komandoms sunkiai sekėsi įsivažiuoti į rungtynių ritmą. Realizuodama taiklius tritaškius metimus rungtynes geriau pradėjo „OverSize“ komanda, kuri spurtavo 10-0. Įpusėjus ketvirčiui įsijungė ir „Klaipėdos sporto projektų“ varikliukas, o po pirmojo kėlinuko rezultatu – 18:12 priekyje „OverSize“.

Antrąjame kėlinuke „Klaipėdos sporto projektai“ nemažino apsukų ir vis inirtingiau vijosi varžovus – 21:18. O po dviejų kėlinių komandos į rūbinę išeina rezultatu – 28:26.

Po ilgosios pertraukos įsitvyrojo kova taškas į tašką, komandos keitėsi taikliais metimais ir besibaigiant trečiąjam ketvirčiui „Klaipėdos sporto projektai“ pirmą kartą įsiveržė į priekį – 29:37. O paskutinėmis sekundėmis taiklus Aleksandro Kostiugov metimas „Klaipėdos sporto projektams“ leido įsiveržti į priekį 43:39.

Ketvirtąjį kėlinuką geriau pradėjo „OverSize“ komanda, kuri įpusėjus ketvirčiui priekyje buvo 52:47. Per likusį laiką pastarieji savo pranašumo nepaleido ir šventė pergalę – 60:53.