"Reborda" be didesnių problemų susitvarkė su jaunimu

"Reborda" be didesnių problemų susitvarkė su jaunimu 1112

Gegužės 18  dieną Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" pirmosiose ketvirtfinalio varžybose susitiko VKKM - 2006“ ir Reborda“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 85:49 (22:17; 25:14; 17:4; 21:14) iškovojo „Reborda“ ir susikrovė 36 taškų pranašumą prieš lemiamą kovą.

Pirmajame kėlinuke jaunieji „VKKM - 2006“ krepšininkai kovėsi kaip lygus su lygiais. „Reborda“ ekipai niekaip nesisekė pabėgti toliau į priekį, tačiau tai pavyko padaryti antrajame kėlinuke, kai į trasą „Reborda“ paleido spaudimą. Tai padėjo suorganizuoti keletą greitų atakų ir tokiu būdu susikrauti jau dviženklį pranašumą. Po pirmųjų dviejų kėlinių „Reborda“ pirmavo rezultatu 47:31.

Trečiajame kėlinuke „Reborda“ ir toliau nemažino tempo bei didino savo atotrūkį nuo varžovų, po trijų kėlinių jau priekyje buvo 29 taškais.

Ketvirtajame kėlinyje nieko stebuklingo ir įspūdingo neįvyko, „Reborda“ tik dar labiau padidino savo pranašumą ir laimėjo rungtynes rezultatu 85:49.

Rungtynių žaidėjai: MVP Andrius Bėrontas (Reborda) 13 t., 5 atk. k., 5 rez. p., 5 išp. p., 21 n. b.

Šarūnas Pocius (Reborda) 10 t., 8 atk. k., 5 išp. p., 17 n. b.

Vytautas Mizgiris (VKKM - 2006) 22 t., 15 atk. k., 2 rez. p., 25 n. b.