"Reborda" keliauja į pusfinalį

"Reborda" keliauja į pusfinalį 1114

Gegužės 20  dieną Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" ketvirtfinalio varžybose susitiko VKKM - 2006“ ir Reborda“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 58:83 (20:20; 16:19; 14:19; 8:25) iškovojo „Reborda“.

Pirmąjį kėlinuką „VKKM – 2006“ krepšininkai pradėjo sėkminga 11:2 atkarpa, po kurios rodėsi, jog nuo varžovų pabėgs ilgam, tačiau „Rebordai“ pavyko keletą taškų atlošti ir rezultatą paversti padoresniu. Kėlinys baigėsi lygiai - 20:20, po taiklaus Aleksandr Kostiugov (Reborda) tritaškio su kėlinio sirena.

Antrajame kėlinuke ir toliau vyko kova taškas į tašką. Vos tik „Reborda“ atrodo pabėgdavo daugiau kaip vienos atakos pranašumu, „VKKM – 2006“ komanda iškart savo skirtumo tirpindavo perpus ir kvėpavo varžovams į nugarą visą kėlinuką. Po taiklaus „VKKM – 2006“ komandos krepšininko tritaškio nuo lentos su antrojo kėlinio sirena, „Reborda“ pirmavo rezultatu 39:36.

Trečiajame kėlinuke „Reborda“ komanda pradėjo bėgti į priekį, pataikę kelis tolimus metimus jau įgijo dviženklį pranšumą. Tačiau kėlinio pabaigoje šiek tiek pasipylė klaidos, kas leido varžovams truputį priartėti. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 58:50 „Rebordos“ naudai.

Ketvirtą kėlinuką „Reborda“ pradėjo trim taikliais tritaškiais, ir taip galutinai perlaužė rungtynių eiga į savo pusę. Jauniesiems krepšininkams nebepavyko grįžti į žaidimą ir jie turėjo pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 58:83.

Rungtynių žaidėjai: MVP Šarūnas Pocius (Reborda) 24 t., 17 atk. k., 3 rez. p., 2 išp. p., 30 n. b.

Aleksandr Kostiugov (Reborda) 20 t., 6 atk. k., 7 rez. p., 1 išp. p., 27 n. b.

Robertas Juškevičius (VKKM - 2006) 11 t., 6 atk. k., 4 rez. p., 19 n. b.