"Reborda" trečiosios vietos laimėtojai

"Reborda" trečiosios vietos laimėtojai 1117

Gegužės 25  dieną Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių taurės" mažajame finale susitiko „Reborda“ ir „OverSize“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 68-57 (21-15; 18-20; 7-10; 22-12)  iškovojo „Reborda“.

Pirmąjį kėlinį komandos pradėjo klaidų virtine, rungtynių eiga susitvarkė tik antroje kėlinio pusėje kurioje buvo pranašesni „Reborda“ komandos krepšininkai (21-15).

Antrajame kėlinyje „OverSize“ žaidė geriau ir po dviejų kėlinių atsiliko tik 39-35.

Antroje rungtynių pusėje „OverSize“ dominavo po krepšiu ir po trijų kėlinių atsiliko minimalia persvara (46-45). Ketvirtajame kėlinyje „Reborda“ efektyvaus spaudimo dėka privertė varžovus klysti ir taip nutolo bei iškovojo sunkią pergalę rezultatu 68-57.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Reborda“ Tautvydas Ptakauskas 16 t. 3 atk.kam. 4 rez.perd. 16 n.b.

„Reborda“ Aleksandr Kostiugov 15 t. 5 atk.kam. 16 n.b.

„OverSize“ Marius Andrijauskas 21 t. 12 atk.kam. 31 n.b.