Solidi ,,Vitės bendruomenės" pergalė

Solidi ,,Vitės bendruomenės" pergalė 870

Rugsėjo 6 dieną ,,Pavasario” įmonių taurėje susitiko ,,Vitės bendruomenė ir ,,VMG“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 56:81 (17:18; 18:19; 13:19; 8:25) iškovojo ,,Vitės bendruomenė".

Rungtynės prasidėjo vangiai. Komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau kėliniui bėgant į pabaigą abi komados pradėjo žaisti ir kėlinukas baigėsi rezultatu 18:17 ,,Vitės bendruomenės“ naudai.

Antrajame kėlinyje ,, Vitės bendruomenė“ sėkmingai užbaigdama greitas atakas pradėjo bėgti į priekį ir vienu metu pirmavo net dviženkliu pranašumu. Tačiau ,,VMG“ nepasimetė, susitvarkė gynyboje ir sugebėjo aptirpinti savo atsilikimą. Visgi po dviejų kėlinių rezulatu 37:35 išliko ,,Vitės bendruomenė“.

Trečiajame kėlinuke į priekį vėl pradėjo bėgti ,,Vitės bendruomenė“, todėl ,,VMG“ buvo priversti prašyti minutės pertraukėlės. Šiek tiek į žaidimą pavyko sugrįžti, bet po trijų kėlinių pirmavo ,,Vitės bendruomenė“ rezltatu 56:48.

Ketvirtajame kėlinyje ,,VMG“ nepavyko perlaužti rungtynių savo naudai, o ,,Vitės bendruomenė“ sėkmingai užbaigė rungtynes ir iškovojo solidžią pergalę rezulatu 81:56.

Rungtynių žaidėjai: MVP Juozas Gerulaitis (Vitės bendruomenė)  18 t. 4 atk. k. 2 išp. p. 2 per. k. 24 n. b.

Karolis Gailiūnas (Vitės bendruomenė) 10 t. 9 atk. k. 2 rez. p.  21 n. b.

Linas Kontrimas (VMG) 15 t. 4 atk. k. 3 per. k. 17 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti