Stebuklingas sugrįžimas lėmė "Rebordos" komandos pergalę

Stebuklingas sugrįžimas lėmė "Rebordos" komandos pergalę 1105

Gegužės 11 dieną Klaipėdos miesto pavasario „Įmonių taurėje“ dėl 3 vietos reguliariajame sezone susitiko „Reborda“ ir „OverSize“ komandos. Ketvirtajame kėlinyje 15 taškų varžovų pranašumą panaikinę „Reborda“ komanda šventė pergalę rezultatu 67:66 (15:17; 9:17; 20:20; 23:12).

Komandos rungtynes pradėjo apylygiai, nors „Reborda“ buvo „skylėta“ gynyboje, tačiau varžovų laisvi metimai skriejo pro šalį, tačiau antrajame ketvirtyje „OverSize“ komandos gynyba supančiojo varžovų komandos krepšininkus, kurie beviltiškai klydo, metė metimus iš itin nepatogių padėčių ir vedė savo komandos trenerį iš proto, kuris jau nebeturėjo minutės pertraukėlių.

Po didžiosios pertraukos vaizdas pasikeitė ir „Reborda“ komandos krepšininkai priėmė teisingesnius sprendimus puolime ir tai neleido „OverSize“ komandai pabėgti.

Lemiamame ketvirtyje „Reborda“ komanda atsilikinėjo rekordiniu šios dienos skirtumu 15 taškų (59-44), tačiau po komandos trenerio paprašytos minutės pertraukėlės vaizdas aikštelėje kardinaliai pasikeitė – komandos krepšininkai buvo nepanašūs patys į save, pradėjo spausti per visą aikštelę, atrodė, kad žaidėjai gynyboje buvo visur o sėkmingai perimtus kamuolius realizuodavo „pigiais taškais“ greitajame puolime (Daugiausiai tuo pasinaudojo Tautvydas Ptakauskas). Per likusias 8 minutes „OverSize“ komanda pelnė tik 7 taškus. Vis tik likus žaisti apie 22 sekundes „Reborda“ atsilikinėjo 2 taškais (64-66), komandos treneris paėmė minutės pertraukėlę po kurios atliko derinuką, po kurio „OverSize“ komanda paliko Domantą Tėvelį laisvą prie tritaškio linijos o jis šaltakraujiškai pataikė išvesdamas savo komandą į priekį 67-66, per likusias 8 sekundes varžovų komandai nepavyko atlikti sėkmingo metimo ir pergalę šventė „Reborda“.

 

Rungtynių žaidėjai:

MVP Tautvydas Ptakauskas (Reborda) 31 t., 6 atk.k., 9 išpr.pr. 29 n. b.

Tomas Venslovas (Reborda) 8 t., 11 atk. k., 13 n. b.

Mindaugas Kieža (OverSize) 11 t., 7 atk. k., 4 per.k. 21 n. b.

 

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti