Titulas grįžta į "OveSize - Baltic Empire" rankas

Titulas grįžta į "OveSize - Baltic Empire" rankas 1296

Gegužės 27 dieną Klaipėdos miesto pavasario "Įmonių" taurės finale susitiko "OverSize - Baltic Empire" ir "WestTransit" komandos. Po dviejų metų "OverSize - Baltic Empire" susigrąžino titulą į savas rankas įveikę varžovus 94:74 (31:20; 24:22; 19:16; 20:16).

Pirmąjį ketvirtį "OverSize - Baltic Empire" komanda pradėjo lyg ant sparnų, nejaučiantys jokios finalo įtampos ir nebūdingai finalams užmėtė kepurėmis varžovus jau pirmajame kėlinyje, susikrovė dviženklę persvarą ir iš esmės nulėmė rungtynių tėkmę (31:20).

Antrajame ketvirtyje ir toliau vyravo laisvas krepšinis, tačiau komandas skyrė tas pats dviženklis paranašumas 55:42.

Po ilgosios pertraukos rungtynės priminė linksmuosius kalnelius, tai "OverSize- Baltic Empire" šauna į priekį 15-20 taškų, tai varžovai sugrįžta iki 8-12 taškų, tačiau arčiau priartėti taip ir nepavyko. "OverSize - Baltic Empire" susigrąžino titulą į savo rankas įveikę lygos debiutantus 94:74.

MVP: Robertas Milius "OverSize - Baltic Empire"  16 tšk., 12 atk. kam., 6 per. kam., 29 nb.

Matas Staponas "OverSize - Baltic Empire" 21 tšk., 5 rez. perd., 26 nb.

Nojus Pabrieža "WestTransit" 12 tšk., 9 atk. kam., 19 nb.