"Trys karaliai" užbombardavo varžovus tritaškiais

"Trys karaliai" užbombardavo varžovus tritaškiais 1091

Balandžio 28  dieną Klaipėdos miesto pavasario įmonių taurėje susitiko Trys karaliai“ ir Reborda“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 83:69 (25:15; 17:16; 20:18; 21:20) iškovojo „Trys karaliai“.

„Trys karaliai“ rungtynes pradėjo trim taikliais tritaškiais paeiliui, po kurių „Reborda“ ekipos treneris buvo priverstas prašyti minutės pertraukėlės. Po jos pavyko šiek tiek žaidimą sustyguoti, tačiau „Trys karaliai“, neblogai atakuodami iš toli, vistiek pabėgo nuo varžovų dviženkliu pranašumu.

Antrajame kėlinuke vaizdas aikštelėje atrodė panašus, „Reborda“ komandai niekaip nesisekė pavyti varžovų, skirtumas tarp jų beveik visą kėlinį laikėsi dviženklis. „Reborda“ jau po pirmųjų dviejų kėlinių turėjo surinkusi 15 klaidų, o „Trys karaliai“ atakuodami 60%  taiklumu iš toli (9/15) pirmavo rezultatu 42:31.

Trečiajame kėlinyje ir toliau niekas nesikeitė „Trys karaliai“ ir toliau gerai atakavo iš toli ir išlaikė dviženklį pranašumą.

Ketvirtajame kėlinuke nieko įspūdingo neįvyko, viskas klostėsi panašiai kaip ir praėjusiuose kėliniuose. „Trys karaliai“ išlaikė savo pranašumą ir neleido varžovams priartėti. Galutinę vinį iš trijų taškų zonos įsmeigė Aurimas Cibulskas (Trys karaliai) ir jo komanda iškovojo pergalę rezultatu 83:69.

Rungtynių žaidėjai:

MVP Deividas Šeršenis (Trys karaliai) 23 t., 2 atk. k., 2 rez. p., 1 išp. p., 21 n. b.

Jordanas Daukšas (Trys karaliai) 17 t., 7 atk. k., 3 išp. p., 20 n. b.

Tomas Venslovas (Reborda) 8 t., 10 atk. k., 2 rez. p., 1 išp. p., 20 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti