Užsikūręs Valentinas Rumiancevas subombardavo "Reborda ZUM - ZUM" krepšį

Užsikūręs Valentinas Rumiancevas subombardavo "Reborda ZUM - ZUM" krepšį 937

Liepos 15 dieną Klaipėdos miesto "Pavasario taurėje" susitiko "Daikra - Prolain" ir "Reborda - ZUM ZUM" komandos. Valentino Rumiancevo gyvenimo rungtynės buvo pažymėtos jo atstovaujamos "Daikra - Prolain" komandos pergale rezultatu 81:58 (18:18; 20:14; 21:14; 22:12).

Pirmasis ketvirtis klostėsi lygiai taškas į tašką, "rebordininkai" priešinosi agresyviai kol pakako jėgų, nes į rungtynes, kas jiems nebūdingai, susirinko negausiai (18:18).

Antrajame kėlinyje prasidėjo šio vakaro dievaičio Valentino Rumiancevo vakarėlis. Vieną po kito tritaškius metimus šaudęs 30-metis leido savo komandai iki ilgosios pertraukos įgyti 6 taškų pranašumą (38:32).

Po ilgosios pertraukos krepšinį žaidė iš esmės tik viena komanda, to pasekoje rungtynių baigtis tapo aiški ir "Daikra - Prolain" iškovojo įtikinamą pergalę 81:58.

MVP: Valentinas Rumiancevas "Daikra - Prolain" 31 tšk., 7 rez. perd., 9/16 trit. met., 34 nb.

Donatas Banys "Daikra - Prolain" 8 tšk., 16 atk. kam., 24 nb.

Aleksandr Kostiugov "Reborda - ZUM ZUM" 14 tšk., 14 nb.