“VAD Electrical LTD - OHQ Media“ tapo šių metų pavasario taurės čempionais

“VAD Electrical LTD - OHQ Media“ tapo šių metų pavasario taurės čempionais 1298

Birželio 2 dieną Klaipėdos miesto “Pavasario” taurės finalo rungtynėse susitiko “VAD Electrical LTD - OHQ Media“ ir „Gargždų pramogos“ komandos. Auksinio finalo nugalėtojais tapo “VAD Electrical LTD - OHQ Media“ komanda, kurie pergalę iškovojo rezultatu 90-74 (22:20, 24:19; 20:26; 24:9).

Rungtynes geriau pradėjo “VAD Electrical LTD - OHQ Media“ ekipa, kurių varikliukas buvo greitos atakos, tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui „Gargždų pramogos“ komandai pavyko stabilizuotis ir sumažinti atsilikimą iki 2 taškų (20:22).

Antrajame kėlinyje kartojosi pirmojo ketvirčio scenarijus. “VAD Electrical LTD - OHQ Media“ komanda įjungė aukštesnę pavarą sugebėjo susikrauti 11 taškų pranašumą, tačiau „Gargždų pramogos“ krepšininkams pavyko šiek tiek sumažinti atsilikimą ir į ilgąją pertrauką išeiti su 7 taškų deficitu (46:39).

Trečiąjį kėlinį geriau sužaidę „Gargždų pramogos“ krepšininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki minimalaus - 1 taško (65-66).

Ketvirtąjį ketvirtį “VAD Electrical LTD - OHQ Media“ pradėjo „uraganiniu“ puolimu, kurį inicijavo Arnas Pilipavičius įmetęs tris tritaškius iš eilės ir sugebėjo sukrauti net 13 taškų skirtumą. Po kurio "Gargždų pramogos" ekipai nebepavyko atsitiesti ir toliau liko tik formalumai. O "Pavasario" taurės čempionais tapo “VAD Electrical LTD - OHQ Media“ rezultatu 90:74.