Visas rungtynes atsilikinėjęs "Mano Būstas" Alano Urbono "prikelti" iškovojo pergalę 1453

Gegužės 14 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko ERA“ ir ”Mano Būstas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 78:74 (17:29; 17:15; 22:14; 22:16) iškovojo “Mano Būstas.

Pirmasis kėlinukas kur kas geriau klostėsi “ERA” komandos krepšininkams. Jie vedami Luko Barkauskio ir Aurimo Vaičiulio dueto, kurie bendrai surinko 20 taškų (9 ir 11), susikrovė dviženklį pranašumą ir pirmavo po pirmųjų dešimties minučių rezultatu 29:17.

Antrajame kėlinyje “Mano Būstas” komandai ir toliau trūko susižaidimo bei komandinės dvasios. Tuo pasinaudoję “ERA” ekipos žaidėjai išlaikė savo pranašumą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 10 taškų (44:34).

Trečiąjį kėlinį “Mano Būstas” pradėjo kiek labiau susikaupę ir spurtavo 9:2, kas privertė “ERA” prašyti minutės pertaukėlės. Po pastarosios šįkart 8:0 spurtavo “ERA” ekipa  ir privertė “Mano Būstas” prašyti minutės pertraukėlės, po kurios pavyko susistyguoti gynyboje. Trečiajame kėlinyje “ERA” prametė visus 12 mestų tritaškių, tačiau vis dar išlaikė pranašumą ir pirmavo rezultatu 58:56.

Paskutiniame kėlinyje aikštelėje buvo galima išvysti jau kur kas kitokį vaizdą. “Mano Būstas” žaidė daug gyvesnį žaidimą. Alano Urbono ir Valentino Rumiancevo tritaškiai paeiliui truktelėjo “baltuosius”, ir “Mano Būstas” pirmą kartą per visas rungtynes išsiveržė į priekį (68:62).

Likus 40 sekundžių iki rungtynių pabaigos “ERA” atsilikinėjo 5 taškais, tačiau tada tas pats Alanas Urbonas smeigė dar vieną tolimą bombą ir nubraukė bet kokias likusias viltis “ERA” komandai iškvoti pergalę. Rungtynėse rezultatu 78:74 nugalėjo “Mano Būstas”.

MVP Alanas Urbonas (Mano Būstas) 23 t., 13 atk. k., 4 rez. p., 4 išp. p., 31 n. b.

Eroldas Sova (Mano Būstas) 17 t., 13 atk. k., 24 n. b.

Aurimas Vaičiulis (ERA) 28 t., 22 atk. k., 2 rez. p., 4 išp. p., 45 n. b.