"Vitės bendruomenė" Klaipėdos miesto "Pavasario taurės" finale

"Vitės bendruomenė" Klaipėdos miesto "Pavasario taurės" finale 1107

Gegužės 12 dieną Klaipėdos miesto „Pavasario taurės“ pusfinalyje susikovė reguliariojo sezono nugalėtojai „Vitės bendruomenė“ ir paskutiniai likę „VR servisas – Girulių bendruomenė“. Atkakli kova vyko 37 minutes, o rungtynių pabaigoje užtikrinčiau sužaidusi „Vitės bendruomenės“ komanda žengė į finalą iškovodami pergalę rezultatu 93:85 (25:27; 29:29; 22:16; 17:13).

Pirmoje rungtynių pusėje buvo žaidžiamas krepšinis „Bėk ir mesk“ o prieš pertrauką „VR servisas – Girulių bendruomenė“ pirmavo 56 - 54.

Po didžiosios pertraukos abi komandos pradėjo rimčiau gintis o „Vitės bendruomenė“ tempiama sudėtingų taiklių Lauryno Stonkaus metimų išsiveržė į priekį, tačiau ketvirtajame kėlinyje varžovai buvo persvėrę rezultatą savo naudai, bet neilgam, nes greit buvo surinktos 5 komandinės pražangos, o „Vitės bendruomenė“ kėlinuko pabaigoje realizavo 8 iš 8 baudų metimų ir taip padėjo tašką rungtynėse.

MVP Tadas Kymantas (Vitės bendruomenė) 17 t., 11 atk.k., 8 rez.p. 30 n. b.

Gabrielius Mažeika (Vitės bendruomenė) 17 t., 9 atk. k., 25 n. b.