"Vitės bendruomenė" toliau triuškina varžovus

"Vitės bendruomenė" toliau triuškina varžovus 942

Trečiadienio vakaro vėlyvosiose Klaipėdos miesto „Pavasario taurės“ varžybose susikovė be pralaimėjimų žygiuojantis „Vitės bendruomenės“ komanda prieš „Dragūnai“. Lengvą pergalę įspūdingai antrą kėlinuką sužaidę šventė „Vitės bendruomenė“ rezultatu 107-62 (19-15; 43-13; 25-22; 20-12).

Rungtynės prasidėjo „Dragūnams“ primetus savo žaidimą, tačiau kėlinuko pabaigoje sėkmingesnę atkarpą sužaidę jų varžovai išsiveržė į priekį 4 taškais (19-15).

Antrajame ketvirtyje lyg „žaibas iš giedro dangaus“ pasikeitė „Vitės bendruomenė“ komandos krepšininkų žaidimas, kuriems atrodo viskas sekėsi, pataikė net itin neįtikėtinus metimus, kurių keli buvo su pražanga, nepaisant to, jiems ypač taikliai krito tritaškiai ir po Andriaus Skvarčinsko iš eilės 8 taškų įpusėjus kėlinukui 40-19 priekyje jo komanda. Šis kėlinukas buvo kertinis, nes jį net 43-13 laimėjo „Vitės bendruomenė“ ir „Dragūnai“ komanda antroje rungtynių pusėje stengėsi duoti daugiau pažaisti visiems komandos nariams, kad pasiruoštų kuo geriau sekančioms rungtynėms su „BC Minimelts“ komanda.

MVP: “Vitės bendruomenė“ Martynas Airošius – 10 t., 10 at.k., 15 rez.p., 35 n.b.

“Vitės bendruomenė” Sergėj Liubickij – 20 t., 3 at.k., 21 n.b.

“Vitės bendruomenė” Tadas Adomauskas – 12 t., 8 at.k., 21 n.b.