"VKKM - 2004" naujieji Klaipėdos miesto "Pavasario taurės" čempionai

"VKKM - 2004" naujieji Klaipėdos miesto "Pavasario taurės" čempionai 1109

Gegužės 17 dieną Klaipėdos miesto "Pavasario taurėje" įvyko finalas, kuriame susikovė "Vitės bendruomenė" ir "VKKM - 2004" komandos. Jaunieji Mindaugo Bugio auklėtiniai šiandien buvo stipresni ir iškovojo aukso medalius įveikę varžovus 88:79 (21:21; 19:20; 26:18; 22:20).

Rungtynes komandos pradėjo taškas į tašką. Kėlinys vyko intensyviai ir nė viena komanda nesugebėjo įrodyti pranašumo (21:21).

Antrajame kėlinyje iš esmės niekas nesikeitė. Abi komandos žaidė instensyvų krepšinį, tačiau "Vitės bendruomenė" stigo pataikymo iš toli kuo pasižymėjo visą sezoną. Vis dėl to pirmoje pusėje vedami Lauryno Stonkaus sugebėjo turėti minimalią persvarą 41:40.

Po ilgosios pertraukos daugiau energijos išlaikę ir jaunatviškumą pademonstravę "VKKM - 2004" kilo į lemiamą šturmą. Visą sezoną Klaipėdos mėgėjų krepšinyje karaliavę "Vitės bendruomenės" vyrukai stokojo ne tik tolimų metimų, bet ir noro bei energijos. Tuo pasinaudoję jaunimas trečiajame kėlinyje nusprendė rungtynes perimdami rungtynių kontrolę.

Ketvirtajame kėlinyje bet kokie "Vitės bendruomenės" bandymai sugrįžti nepalaužė jaunuolių dvasios. "Vitės bendruomenei" šį kartą pritrūko žaidėjų rotacijoje ir teko pripažinti talentingųjų jaunuolių triumfą.

MVP: Arnas Knystautas "VKKM - 2004" 20 tšk., 25 nb.

Rytis Šakaitis "VKKM - 2004" 16 tšk., 9 rez. perd., 19 nb.

Laurynas Stonkus "Vitės bendruomenė" 29 tšk., 32 nb.