"VKKM - Saulės kaina" komandai antrojo kėlinuko atkarpa nulėmė varžovų pergalę

"VKKM - Saulės kaina" komandai antrojo kėlinuko atkarpa nulėmė varžovų pergalę 1463

Gegužės 24 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko VKKM - Saulės kaina“ ir OverSize“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 78:68 (20:26; 21:6; 20:19; 17:17) iškovojo “OverSize.

Pirmajame kėlinuke komandos žaidė chaosišką krepšinį. Kėliniui įpusėjus žaidimas aikštelėje pradėjo gražėti ir jaunimas įgavo pagreitį. Vienu metu “VKKM - Saulės kaina” buvo įgiję neblogą pranašumą, o po pirmojo kėlinuko pirmavo rezultatu  26:20.

Antrajame kėlinuke komandos ir vėl žaidė laisvą žaidimą. “OverSize” susikurdavo gerų progų atakuoti laisvi, tačiau prametė labai daug neblogų metimų iš po krepšio. Viso per antrąjį kėlinuką realizavo vos septynis metimus iš dvidešimt šešių, tačiau į ilgąją pertrauką išėjo turėdami devynių taškų pranašumą 41:32.

Trečiajame kėlinuke “OverSize” jau buvo pabėgę nuo varžovų dviženkliu pranašumu, tačiau jaunimas greit nenusileido ir sumažino savo atsilikimą, tačiau neilgam. Kėliniui artėjant į pabaigą, “OverSize” susigrąžino savo pranašumą ir po trijų kėlinių pirmavo 61:51.

Paskutiniajame ketvirtyje jaunieji krepšininkai į rungtynes bandė sugrįžti suorganizuodami varžovams spaudimą, tai veikė tačiau neilgai. “OverSize” greitai surado priešnuodį, pradėjo gainioti varžovus po aikštelę ir lengvais metimais iš po krepšio išlaikė savo pranašumą bei iškovojo pergalę rezultatu 78:68.

Rungtynių žaidėjai: MVP Matas Staponas (OverSize) 10 t., 11 atk. k., 8 rez. p., 8 išp. p., 21 n. b.

Paulius Piktuižis (OverSize) 18 t., 4 atk. k., 5 rez. p., 5 išp. p., 20 n. b.

Nojus Vitosis (VKKM - Saulės kaina) 16 t., 14 atk. k., 2 rez. p., 4 išp. p., 23 n. b.