Vos ketvirtajame kėlinuke ledus pralaužusi "Reborda - VR Servisas" iškovojo pergalę 1284

Gegužės 16 dieną Klaipėdos miesto pavasario “Įmonių” taurės rungtynėse susitiko ”BC Minimelts“ ir „Reborda - VR Servisas“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 91:73 (24:17; 16:22; 24:18; 27:16) iškovojo “Reborda - VR Servisas”.

Pirmojoje rungtynių pusėje aikštelėje virė apylygė kova. Komandos žaidė neblogą krepšinį tačiau nei vienai nepavyko pabėgti toliau į priekį, o rezultatas laikėsi lygus. Po pirmų dviejų kėlinių priekyje minimaliu pranašumu (40:39) buvo “Reborda - VR Servisas” ekipa.

Trečiojo kėlinuko pabaigą “Reborda - VR Servisas” sužaidė geriau, kas leido pabėgti į priekį 7 taškais.

Ketvirtajame kėlinuke “Reborda - VR Servisas” pajungė aukštesnę pavarą ir varžovams surengė spaudimą. “BC Minimelts” pradėjo rinktis kvailas klaidas, kurios leido varžovams taškus rinkti greitajame puolime. Pergalę rezultatu 91:73 iškovojo “Reborda - VR Servisas”.

Rungtynių žaidėjai: MVP Vilius Vaičius (Reborda - VR Servisas) 31 t., 9 atk. k., 5 rez. p., 10 išp. p., 41 n. b.

Justas Poviliūnas (Reborda - VR servisas) 18 t., 10 atk. k., 2 rez. p., 22 n. b.

Tomas Mikalauskas (BC Minimelts) 18 t., 7 atk. k., 7 rez. p., 1 išp. p., 27 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.