Bronziniame mūšyje "Zum Zum Kebab" paleistas medalis iš rankų ir Daliaus Adomaičio vedamų "Dragūnų" triumfas

Bronziniame mūšyje "Zum Zum Kebab" paleistas medalis iš rankų ir Daliaus Adomaičio vedamų "Dragūnų" triumfas 1003

Rugsėjo 9 dieną Klaipėdos miesto "Rudens taurės" mažojo finalo rungtynėse susitiko "Zum Zum Kebab" ir "Dragūnų" komandos. Neįtikėtinoje rungtynių atomazgoje "Dragūnai" Daliaus Adomaičio pastangomis tiesiog išplėšė bronzą iš varžovų rankų ir laimėjo rungtynes 77:74 (18:22; 23:25; 16:12; 20:15).

Rungtynes "Zum Zum Kebab" pradėjo su gera energija ir lyg ant sparnų. Tolimais tritaškiais metimais varė varžovus į nevilty, o pirmoje pusėje juos metė net 40% (9 iš 22). Karolis Kavalenka pataikė 4-ias, o Andrius Skvarčinskas 5-ias tolimas bombas ir antrajame kėlinyje jų komanda įgijo rekordinę 18 taškų persvarą (36:18). Dalius Adomaitis rungtynes pradėjo su skausmu kojose, jausdamas pusfinalio traumos padarinius, todėl prirekė laiko kol apšiltų raumenys, o kai tai įvyko ėmėsi darbo jau antrojo kėlinio antroje pusėje. Taip "Dragūnai" grįžo dar iki ilgosios pertraukos į rungtynes (41:47).

Antroje pusėje vyko lygi arši kova, "Zum Zum Kebab" komanda nebeprisijaukino sėkmės iš toli (antroje pusėje 2/14), pritrūko suolo pagalbos (0 taškų prieš "Dragūnų" 11) bei nespėdavo stabdyti greitų varžovų atakų (9 taškai prieš 31), bet net ir tai jiems leido laikytis rungtynėse ir pirmauti 39 minutes. Visiškas rungtynių epogėjus prasidėjo likus žaisti 35 sekundes ir rezultatui esant 74:71. Dalius Adomaitis apvogęs varžovą pelnė taškus, vėliau sekė dvi pramestos varžovų baudos ir po netaiklaus Vytauto Bimbirio tritaškio kamuolį puolime atkvojęs ir pakartojęs komandos draugo metimą Dalius Adomaitis pirmą kartą šiose rungtynėse išvedė "Dragūnus" į priekį likus žaisti 27 sekundes. Negana to Dalius perėmė dar vieną kamuolį ir baudų metimais įtvirtino pergalę 77:74.

Rungtynių MVP:

Dalius Adomaitis "Dragūnai" 42 tšk., 9 atk. kam., 7 rez. perd., 7 išpr. praž., 46 nb.

Vyatutas Bimbiris "Dragūnai" 11 tšk., 12 atk. kam., 16 nb.

Domantas Tėvelis "Zum Zum Kebab" 26 tšk., 8 atk. kam., 5 rez. perd., 8 išpr. praž., 34 nb.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti