Pagirtinai kovoję "Zum Zum Kebab", tačiau išgyvenę trečiojo kėlinio sindromą turėjo pripažinti Vido Verygos komandos pranašumą 999

Rugsėjo 7 dieną Klaipėdos miesto"Rudens taurės" pusfinalio rungtynėse susitiko "Klaipėdos krašto policija" ir "Zum Zum Kebab" komandos. Policininkai rodos tikėjosi lengvų rungtynių, tačiau rimtai pakovoję "Zum Zum Kebab" vyrukai davė kovą ir tik klaikus trečiasis kėlinys bei nuostabus Vidas Veryga nulėmė rungtynes, kurias pastarojo vedami laimėjo rezultatu 88:82 (20:14; 22:27; 26:13; 20:28).

Rungtynes "Klaipėdos krašto policija" pradėjo gana atsipalaidavusi ir greitai pasidarė persvarą, tačiau kėlinio gale Tomo Venslovo vedami "kebabų mėgėjai" greitai sugrįžo į rungtynes (20:14).

Antrajame kėlinyje pajautę rungtynių rimtą ir Andriaus Skvarčinsko karštą ranką "Zum Zum Kebab" išlaisvino save ir pradėjo rengti puolimo šou, ko pasekoje varžovai gal kiek buvo ir nustebę. Į ilgąją pertrauką abi komandos išėjo ilsėtis esant minimaliai persvarai (42:41).

Po ilgosios pertraukos Vidas Veryga tiesiog sužvėrėjo, aikštėje darė viską ir savo komandą tiesiog tempė į finalą, varžovai to pasekoje pakriko, priėmė klaidingus skubotus sprendimus ir ne tik, kad neapsigynė, tačiau ir sunkiai užpuolė. Po trijų kėlinių "mėlynieji" jau pirmavo solidžia persvara (68:54).

Rungtynių pabaigoje intriga netikėtai sugrįžo, kuomet rezerviniai krepšininkai surengė tikrą šou ir vos nesukūrė stebuklo, tačiau ne šį vakarą. Vis tik policininkai šventė pergalę 88:82 ir keliauja į finalą.

MVP: Vidas Veryga "Klaipėdos krašto policija" 31 tšk., 15 atk. kam., 5 rez. perd., 7 išpr. praž., 12/18 dvit., 7/11 baud., 44 nb.

Kristupas Pozingis "Klaipėdos krašto policija" 20 tšk., 7 atk. kam., 3 per. kam., 8/14 dvit., 20 nb.

Tomas Venslovas "Zum Zum Kebab" 24 tšk., 15 atk. kam., 9/15 dvit., 32 nb.

Domantas Tėvelis "Zum Zum Kebab" 11 tšk., 4 per. kam., 7 išpr. praž., 7/8 baud., 18 nb.