"Autoegida" grįžo į pergalių kelią

"Autoegida" grįžo į pergalių kelią 973

Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ varžybose susikovė „Autoegida“ ir pirmas rungtynes lygoje žaidžiantys „Dragūnai“. Pergalę gerą gynybą pademonstravę iškovojo „Autoegida“ komandos krepšininkai 83-53 (22-17; 21-13; 20-16; 20-7).

Rungtynės prasidėjo taikliais tritaškiais iš abiejų komandų stovyklų o kėlinuko viduryje buvo taikus rezultatas 15-15. Tačiau po to „Autoegida“ suaktyvino gynybą ir kėlinuko pabaigą laimėjo 7-2. O antrajame kėlinuke tęsė pradėtą darbą rungtynių pradžioje ir išeidami ilsėtis į didžiąją pertrauką dėka greitų atakų susikrovė 13 taškų pranašumą (43-30).

Po didžiosios pertraukos „stebuklų“ nebuvo ir nors „Dragūnai“ kovojo iki galo, tačiau matėsi, kad jų varžovai yra vienu „lygiu“ aukštesni ir „Autoegida“ iškovojo antrą pergalę „Urbovitos lygoje“ šiame sezone.

MVP: “Autoegida“ Andrius Majauskis – 23 tšk., 5 rez.p., 27 n.b.

“Autoegida” Mindaugas Norkus – 18 tšk., 7 atk.k. 25 n.b.

“Dragūnai” Dovydas Gadeikis – 12 tšk., 8 atk.k., 11 n.b.