"Autoegida" nesunkiai susitvarkė su dar vienu varžovu

"Autoegida" nesunkiai susitvarkė su dar vienu varžovu 990

Rugsėjo 1 dieną Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ varžybose susitiko Švarūs langai“ ir Autoegida“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 88:66 (22:10; 17:21; 22:21; 27:14) iškovojo  „Autoegida“.

Rungtynių pradžią geriau sužaidė „Autoegida“ ekipa. „Švarūs langai“ padarė nemažai klaidų, taip paleisdami varžovus į priekį dviženkliu skirtumu. Po pirmojo kėlinuko „Autoegida“ pirmavo 22:10.

Antrajame kėlinyje aikštelėje ir toliau dominavo „Autoegida“ komanda. Tačiau kėliniui artėjant į pabaigą į rungtynes pradėjo grįžti „Švarūs langai“ ekipa. Kelios sėkmingos atakos paeiliui be atsako padėjo atsilikimą sumažinti iki penkių taškų. Tačiau po dviejų kėlinių priekyje vis dar išliko „Autoegida“ rezultatu 39:31.

Trečiajame kėlinyje „Švarūs langai“ dar labiau priartėjo prie varžovų. Vienu metu jiems buvo pavykę rezultatą net išlyginti. Tačiau vėliau „Autoegida“ ir vėl pabėgo į priekį, kol ketvirtajame kėlinyje vienu metu pirmavo jau ir dvidešimties taškų pranašumu. „Autoegida“ iškovojo pergalę rezultatu 88:66.

Rungtynių žaidėjai: MVP Domininkas Vaitkus (Autoegida) 19 t. 12 atk. k. 2 išp. p. 27 n. b.

Gytautas Kibelkis (Autoegida) 17 t. 12 atk. k. 21 n. b.

Valdemaras Knystautas (Švarūs langai) 22 t. 7 atk. k. 6 išp. p. 1 per. k. 21 n. b.