"Daikra - Prolain" išnešė sveiką kailį

"Daikra - Prolain" išnešė sveiką kailį 965

Rugpjūčio 9 dieną Klaipėdos miesto "Urbovitos lygos" varžybose susitiko "Daikra - Prolain" ir "Švarūs langai" komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 68:67 (11:21; 18:15; 27:8; 12:23) iškovojo komanda "Daikra - Prolain".

Rungtynes 12 – 2 spurtu pradėjo "Švarūs langai". "Daikra – Prolain" komandai niekaip nepavyko pajausti žaidimo pirmajame kėlinyje ir po jo jie atsilikinėjo rezulatu 21:11.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje atrodė panašus. "Švarūs langai" išlaikė savo pranašumą ir į didžiąją pertrauką išėjo pirmaudami septyniais taškais.

Trečiajame kėlinyje į žaidimą grįžti pradėjo "Daikra – Prolain". Jie sumažino atsilikimą ir persvėrė rungtynių eigą į savo pusę, o po Andriaus Steponaičio taiklaus dvitaškio su trečio kėlinio sirena išsiveržė į priekį rezultatu 44:56.

Ketvirtajame kėlinyje iniciatyvos ėmėsi Raidas Putrius (Švarūs langai). Keletas jo sėkmingų atakų gražino "Švarius langus" į žaidimą. Kova vyko iki pat paskutiniųjų rungtynių sekundžių. Paskutinėje atakoje kamuolį savo rankose turėjo "Švarūs langai". Raidas Putrius turėjo dvi galimybes išplėšti pergalę savo komandai, tačiau metimai skriejo pro šalį ir "Daikra – Prolain" iškovojo pergalę rezultatu 68:67.

Rungtynių žaidėjai: MVP Andrius Steponaitis (Daikra - Prolain)  15 t. 17 atk. k. 1 rez. p. 3 per. k. 8 išp. p.  32 n. b.

Laurynas Vadopalas (Daikra – Prolain) 22 t. 5 atk. k. 1 rez. p.  13 n. b.

Andrius Mockus (Švarūs langai) 14 t. 10 atk. k. 5 rez. p. 6 išp. p. 23 n. b.