Dviženklį deficitą panaikinusi "Reborda - Newlink Trust" įsirašo dar vieną pergalę 974

Rugpjūčio 17 dieną Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ varžybose susitiko Reborda - Newlink Trust ir Klaipėdos krašto policija“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 88:72 (12:20; 21:20; 27:13; 28:19) iškovojo  Reborda - Newlink Trust“.

Rungtynes geriau pradėjo „Klaipėdos krašto policijos“ ekipa, jie laimėjo pirmąjį kėlinuką rezultatu 20:12.

Antrajame kėlinyje „Klaipėdos krašto policija“ ir toliau įrodinėjo savo pranašumą, susikraudami jau dviženklę persvarą. Vienu metu komandas skyrė 16 taškų. Tačiau kėlinio pabaigą geriau sužaidusi „Reborda – Newlink Trust“ sumažino atsilikimą iki septynių taškų.

Trečiajame ketvirtyje sąlygas jau diktavo „Reborda – Newlink Trust“ ekipa. Jie ne tik kad sumažino atsilikimą bet ir persvėrė rezultatą savo naudai ir pirmavo po trijų kėlinių 60:53.

Ketvirtajame kėlinuke jau „Reborda – Newlink Trust“ ekipa susikrovė dviženklį pranašumą. Sėkmingai užbaigę ketvirtį komanda iškovojo pergalę rezultatu 88:72.

Rungtynių žaidėjai: MVP Eroldas Sova (Reborda – Newlink Trust) 19 t., 11 atk. k., 4 išp. p., 28 n. b.

Vidas Veryga (Klaipėdos krašto policija) 25 t., 15 atk. k., 9 išp. p. 37 n. b.

Edvinas Puklevičius (Reborda – Newlink Trust) 20 t., 9 atk. k., 22 n. b.