Nauji metai, tie patys ratai: "Daikra - Prolain" eilinė nesėkmė pusfinalyje

Nauji metai, tie patys ratai: "Daikra - Prolain" eilinė nesėkmė pusfinalyje 998

Rugsėjo 6 dieną Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ pusfinalyje susitiko Daikra - Prolain“ ir Švarūs langai“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 63:75 (23:24; 14:12; 22:15; 4:24) iškovojo  „Švarūs langai“.

Visas pirmasis kėlinukas vyko taškas į tašką. Į priekį išsiverždavo tai viena tai kita ekipa. Po pirmojo kėlinuko  į priekį minimaliu skirtumu išsiveržė “Švarūs langai” komanda (24:23).

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko atkakli kova. Komandos kovėsi dėl kiekvieno aikštės centimetro. Po dviejų kėlinių minimaliu pranašumu priekyje buvo jau “Daikra – Prolain” ekipa. (37:36)

Trečiąjį kėlinį “Švarūs langai” pradėjo 8-0 spurtu, o “Daikra – Prolain” komanda buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės.  Po minutės pertraukėlės sekė sėkminga “Daikra – Prolain” komandos atkarpa puolime ir po trijų kėlinių jie pirmavo rezultatu 59:51.

Ketvirtąjį kėlinį “Švarūs langai” vėl pradėjo spurtu 11:1, po kurio “Daikra – Prolain” ir vėl buvo priversta prašyti minutės pertraukėlės. Visgi puolime sukurti nieko įspūdingo nepavyko. Nieko nepešusi “Daikra – Prolain”, per ketvirtąjį kėlinį sukrapštė viso labo keturis taškus ir turėjo pripažinti “Švarūs langai” komandos pranašumą. “Švarūs langai” iškovojo pergalę rezultatu 75:63.

Rungtynių žaidėjai: MVP Rokas Misevičius (Švarūs langai) 17 t., 4 atk. k., 9 rez. p., 4 išp. p., 22 n. b.

Valdemaras Knystautas (Švarūs langai) 15 t., 13 atk. k., 1 rez. p., 19 n. b.

Andrius Steponaitis (Daikra - Prolain) 9 t., 4 atk. k., 1 rez. p., 3 išp. p., 1 per. k., 11 n. b.