"OverSize" toliau tildo kritikus

"OverSize" toliau tildo kritikus 972

Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ varžybose susikovė „Švarūs langai“ komanda ir puikią formą demonstruojantys „OverSize“ komandos krepšininkai. Sunkią pergalę iškovojo „OverSize“ 76-65 (21-13; 20-25; 19-18; 16-9).

Pirmajame kėlinuke sužaidus 4 minutes švieslentė rodė „futbolo“ rezultatą 2-2, tačiau kėlinuko pabaigoje prasidėjo tritaškių lietus, kuriame geriau sekėsi „OverSize“ komandai, kurios žaidėjas Andrius Mikaločius pataikė du sudėtingus tritaškius iš eilės ir negana to iš jo estafetę perėmė Donatas Grikštas, kuris pataikė du tritaškius o antrasis su kėlinuko sirena atšoko aukštai nuo lanko ir pakilęs virš 24 s. švieslentės atgal įkrito „kiauras“ o rezultatu 21-13 pirmavo jo komanda.

Antrajame kėlinuke 12 taškų 29-17, tačiau antroje kėlinio pusėje „Švarūs langai“ pradėjo pataikyti ir net išlygino rezultatą, bet kėlinio pabaigoje Martyno Pronckaus taiklus tritaškis „OverSize“ išvedė 3 taškais į priekį (41-38).

Po didžiosios pertraukos žaidimas išsilygino, tačiau lemiamame kėlinio pradžioje Matas Staponas pelnė 6 taškus iš eilės ir sukrovė 7 taškų persvarą (66-59). Tada keturias minutes komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus o paskutinę rungtynių minutę Matas Staponas padėjo tašką rungtynėse pelnydamas sudėtingą tolimą metimą o po jo perėmes kamuolį greitą ataką užbaigė 2 taškais ir „OverSize“ švenčia antrą pergalę iš eilės.

MVP: “OverSize“ Matas Staponas – 28 tšk., 8 atk.k., 33 n.b.

“OverSize” Andrius Mikaločius – 12 tšk., 14 n.b.

“Švarūs langai” Andrius Dagelis – 21 tšk., 12 atk.k., 27 n.b.