"Reborda - Newlink Trust" paskendo klaidų liūne

"Reborda - Newlink Trust" paskendo klaidų liūne 981

Rugpjūčio 24 dieną Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ varžybose susitiko Autoegida“ ir Reborda – Newlink Trust“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 61:79 (12:11; 9:20; 19:19; 21:29) iškovojo  Auteogida“.

Rungtynes atidarė Karolis Griškus (Reborda – Newlink Trust) taikliu metimu iš toli. Į tritaškį Lukas Grabauskas atsakė penkiais taškais paeiliui ir „Reborda – Newlink Trust“ strategas paprašė ankstyvos minutės pertraukėlės, sudrausminti savo žaidėjus. Pirmasis kėlinys baigėsi 12:11 „Reborda – Newlink Trust“ naudai.

Antrajame kėlinuke ir toliau vyko atkakli kova. Komandos kovėsi dėl kiekvieno aikštės centimetro. Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Autoegida“ ekipa ir po dviejų kėlinių jau pirmavo dviženkliu, dešimties taškų pranšumu (31:21).

Antrojoje rungtynių pusėje „Autoegida“ ir toliau išliko priekyje. „Reborda – Newlink Trust“ padarė daug klaidų, o jomis pasinaudojusi „Autoegida“ ekipa išlaikė savo pranšumą, jį padidino ir iškovojo pergalę rezultatu 79:61.

Rungtynių žaidėjai: MVP Gytautas Kibelkis (Autoegida) 11 t., 12 atk. k., 10 rez. p. 4 išp. p., 6 per. k.  34 n. b.

Domininkas Vaitkus (Autoegida) 16 t., 5 atk. k., 2 rez. p., 1 išp. p. 18 n. b.

Aleksandr Kostiugov (Reborda – Newlink Trust) 11 t., 6 atk. k., 2 rez. p., 18 n. b.

Atsiprašome, šių rungtynių nuotraukų nebus.