Užtikrinta "Švarūs langai" komandos pergalė

Užtikrinta "Švarūs langai" komandos pergalė 979

Rugpjūčio 23 dieną Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ varžybose susitiko Švarūs langai“ ir Klaipėdos krašto policija“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 69:80 (18:21; 16:19; 20:22; 15:18) iškovojo  Švarūs langai“.

Rungtynes geriau pradėjo “Švarūs langai” ekipa. Gynyboje nespėję “Klaipėdos krašto policija” turėjo jau pirmajame kėlinyje prašyti minutės pertraukėlės. Po jos sekė kelios sėkmingos atakos ir “Klaipėdos krašto policija” išsiveržė į priekį. Tačiau kėlinuko pabaigą geriau sužaidė “Švarūs langai”, kurie laimėjo ketvirtį rezultatu 21:18.

Antrajame kėlinuke priekyje ir toliau išliko “Švarūs langai”. Po dviejų kėlinių jie pirmavo rezultatu 34:40.

Po didžiosios pertraukos rungtynių tempą ir toliau savo rankose išlaikė “Švarūs langai” ekipa. Jie padidino savo pranašumą iki dviženklio ir “Klaipėdos krašto policija” buvo ir vėl priversta prašyti minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės nieko įspūdingo nuveikti nepavyko ir “Švarūs langai” išliko priekyje ir po trijų kėlinių.

Ketvirtajame kėlinuke “Švarūs langai” išlaikė savo pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 80:69.

Rungtynių žaidėjai: MVP Rokas Misevičius (Švarūs langai) 10 t., 8 atk. k., 7 rez. p. 3 išp. p., 2 per. k.  22 n. b.

Vidas Veryga (Klaipėdos krašto policija) 21 t., 15 atk. k., 8 rez. p., 9 išp. p.  36 n. b.

Daivydas Kura (Švarūs langai) 26 t., 4 atk. k., 1 rez. p., 18 n. b.