Visiškas krachas: "Daikra - Prolain" liko prie suskilusios geldos

Visiškas krachas: "Daikra - Prolain" liko prie suskilusios geldos 1001

Rugsėjo 8 dieną Klaipėdos miesto „Urbovitos lygos“ varžybose dėl trečiosios vietos susitiko Daikra - Prolain“ ir OverSize“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 91:98 (21:17; 28:27; 15:35; 27:19) iškovojo ir trečiąją vietą laimėjo „OverSize“.

Rungtynes geriau pradėjo “Daikra – Prolain” ekipa. Vienu metu jie pirmavo devyniais taškais, tačiau “OverSize” komanda greitai atsilikimą sumažino ir priartėjo prie varžovų. Po taiklaus Henriko Norkaus metimo iš po krepšio paskutiniąją kėlinio sekundę “Daikra – Prolain” pirmavo po pirmojo kėlinio rezultatu 21:17.

Antrajame kėlinyje “Daikra – Prolain” susikrovė  dviženklį pranašumą. Tačiau jo išlaikyti nepavyko, kadangi sėkmingą atkarpą puolime sužaidusi “OverSize” aptirpino savo atsilikimą ir po dviejų kėlinių atsilikinėjo penkiais taškais.

Trečiajame kėlinyje “Daikra – Prolain” prarado varžybų kontorlę. “OverSize” sumažino savo atslikimą ir persvėrė rezultatą savo naudai. Padidino jį iki dviženklio ir po taiklaus Mato Stapono metimo iš po krepšio su kėlinio sirena pirmavo po trijų kėlinių 79:64.

Ketvirtajame kėlinyje “Daikra – Prolain” surado jėgų ir grįžo į žaidimą. Jiems pavyko sumažinti atsilkimą iki vienžeklio, tačiau komanda nerado jokio priešnuodžio sustabdyti Matą Staponą, kuris rungtynėse surinko net 47 naudingumo balus ir taip padėjo savo komandai “OverSize” iškovoti trečiąją vietą rezultatu 98:91.

Rungtynių žaidėjai: MVP Matas Staponas (OverSize) 31 t., 11 atk. k., 7 rez. p., 8 išp. p., 47 n. b.

Martynas Pronskus (OverSize) 14 t., 5 atk. k., 6 rez. p., 15 n. b.

Valentinas Rumiancevas (Daikra - Prolain) 25 t., 7 atk. k., 8 rez. p., 9 išp. p., 2 per. k., 39 n. b.

 

Rungtynių nuotraukas rasite ČIA.

Rungtynių komentarai:


‹ atgal
svetainiu kurimas Klaipėdos sportas © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti