"Admiral" primėtė akmenų į "Memel Team" komandos daržą

...

"Admiral" primėtė akmenų į "Memel Team" komandos daržą 334

Šių metų rugsėjo 20-osios d. vakarą „Inter Cars" taurės rungtynėse susitiko „Memel Team“ ir „Admiral“ ekipos. „Admiral“ lengvai sutriuškino priešininkus rezultatu – 81:42 (22:17; 16:11; 18:7; 25:7;).

Varžybos prasidėjo pozicinėmis abiejų komandų atakomis. Jau pirmomis kėlinuko minutėmis “Memel Team” susirinko 4 komandines pražangas, ko pasekoje turėjo švelniau žaisti gynyboje. Tuo pasinaudoję “Admiral” krepšininkai po truputėlį pradėjo veržtis į priekį. Po pirmojo kėlinuko rezultatu 22:17 priekyje “Admiral” krepšininkai.

Antrąjį kėlinuką “Memel Team” pradėjo atakomis iš trijų taškų zonos, tačiau dauguma metimų krito pro šalį, tuo tarpu “Admiral” krepšininkai atkovoję kamuolį po netaiklių priešininkų metimų staigiais perdavimais ir greitomis atakomis bėgo į greitą puolimą ir kėlinio viduryje susikrautą 10 taškų pranašumą išlaikė iki kėlinio galo. Po dviejų ketvirčių 38:28 priekyje “Admiral” ekipa.

Trečiąjame kėlinuke “Admiral” ekipa net negalvojo mažinti apsukų. Vėl naudodamiesi netaikliais priešininkų metimais bėgo į greitas atakas ir įpusėjus kėlinukui jau priekyje buvo rezultatu 50:31, o po trijų kėlinukų švieslentėje degė – 56:35 “Admiral” naudai.

Ketvirtame kėlinuke “Admiral” ekipai teliko sutvarkyti formalumus – jie ir toliau drąskė varžovų gynybą greitomis atakomis, o “Memel Team” nerado jokių priešnuodžių. “Admiral” nugalėjo savo varžovus rezultatu 81:42 ir įsirašė pirmąją pergale šiame sezone.

Rungtynių MVP: "Admiral" Tadas Adomauskas - 15 t., 12 at. k., 4 per. k., 27 n.b.

"Admiral" Eventas Gužauskas - 14 t., 6 per. k., 18 n.b.

"Memel Team" Artūras Žarskas - 8 t., 9 at. k., 13 n.b.