"Adrijus-Daikra" savo varžovus "užbombardavo" tritaškiais

...

"Adrijus-Daikra" savo varžovus "užbombardavo" tritaškiais 158

Antradienį, sausio 16 dieną, „Inter Cars“ taurėje susitiko „Adrijus-Daikra“ ir „Reborda“ komandos. Pergalę rezultatu 83-56 (17-19;16-8; 16-16; 32-13) iškovojo „Adrijus-Daikra “.

Rungtynes dviem taikliais tritaškiais atidarė „Adrijus-Daikra“ ir spurtavo 6-0. Į šį spurtą "Reborda" atsakė greitomis atakomis ir rezultatą persvėrė 6-10. Žaidimas atkarpomis tęsėsi ir „Reborda“ neatidavė persvaros. Po pirmo kėlinio „Reborda“ pirmavo rezultatu 17-19.

Antrasis ketvirtis buvo nelabai nerezultatyvus „Adrijus-Daikra“ persvėrė rezultatą savo naudai ir spurtavo paskutinę atkarpą 10-2, o galiausiai kėlinys baigėsi rezultatu 35-27.

Po ilgosios pertraukos „Adrijus-Daikra“ išlaikė balansą ir varžovams neleido priartėti, kėlinys baigėsi rezultatu 51-43

Ketvirtajame kėlinyje „Reborda“ toliau strigo puolime ir „Adrijus-Daikra“ šventė užtikrintą pergalę rezultatu 83-56.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Adrijus-Daikra “ Nerijus Taraškus 26t. 7 atk.kam. 32 n.b. (prizą įsteigė „Neptūnas-Akvaservis“)

„Adrijus-Daikra“ Valentinas Rumiancevas 13t. 10 rez.perd. 19 n.b.

„Reborda“ Darius Šaulys 12t. 4 rez.perd. 8 atk.kam. 28 n.b.