...

Aikštelėje dominavę "Daikra" komandos krepšininkai užtikrintai įveikė "WYWA" komandą 428

Lapkričio 26 d. vakarą “Inter Cars” taurės rungtynėse susitiko “WYWA” ir “Daikra” komandos. Po krepšiu dominavusi “Daikra” nepaliko vilčių “WYWA” komandos krepšininkams – 105:63 (11:26; 13:29; 22:19; 17:31).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo geriau “Daikra” komandai, kurie vedami Valentino Rumiancevo ir Lauryno Vadapolo tritaškių metimų pradėjo atitrūkti nuo savo varžovų ir sužaidus pusę kėlinuko rezultatu 17:9 priekyje “Daikra”. “WYWA” prametė daug metimų iš žaidimo ir po pirmojo ketvirčio rezultatu 26:11 priekyje “Daikra”.

Antrajame ketvirtyje žaidimo tendencija nesikeitė, “Daikra” ir toliau greitu žaidimu didino savo pranašumą, o “WYWA” krepšininkų metimai skriejo pro šalį. Įpusėjus antram kėlinukui rezultatu 46:17 priekyje “Daikra”. O po dviejų ketvirčių komandos į rūbinę išeina rezultatu 55:24 pirmaujant “Daikra” komandai.

Trečiajį ketvirtį “WYWA” komandos žaidėjai pradėjo atsigauti ir po truputėli pradėjo mažinti savo atsilikimą. Edvino Puklevičiaus pastangomis pastarieji sumažino savo deficitą iki 33 taškų – 74:41. O po trijų kėlinių rezultatu 74:46 priekyje “Daikra”.

Ketvirtąjame kėlinuke “WYWA” krepšininkai nebesukūrė nieko intriguojančio, o varžovams liko tik sutvarkyti formulumus kėlinuke. “Daikra” šventė įtikinamą pergalę rezultatu 106:63.

Rungtynių žaidėjai: MVP “Daikra” – Martynas Macas 15 t., 8 at.k., 6 rez.p., 36 n.b.

“Daikra” - Andrius Steponaitis 20 t., 14 at.k., 32 n.b.

“WYWA” – Edvinas Puklevičius 20 t., 3 at.k., 13 n.b.