"Aliaska" atlaikė "KEGA LT" šturmą

...

"Aliaska" atlaikė "KEGA LT" šturmą 762

Sausio 7 d. vakarą “Inter Cars” taurės varžybose susitiko “KEGA LT” ir “Aliaska” ekipos. ”Aliaska” atlaikė “KEGA LT” šturmą – 81:78 (20:27; 26:12; 13:24; 22:15)

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo jaunieji "KEGA LT" krepšininkai, kurie tritaškiais metimais įsiveržė į priekį. Ilgai netrūkus "Aliaska", išnaudodama jėga po krepšiu suma-žino deficitą. Tačiau kėlinuko galą ir vėl taikliais tritaškiais metimais užbaigusi “KEGA LT” buvo priekyje – 27:20.

Antrąjame ketvirtyje “Aliaska” greitai prisivyjo varžovus ir komandos pradėjo žaisti žaidimą taškas į tašką. Kėlinio gale “Aliaska”, naudodamasi varžovų klaidomis ir greitomis atakomis susirinko lengvus taškus ir iki kėlinio pabaigos savo pranašumą spėjo padidinti iki 7 taškų – 46:39.

Po ilgosios pertraukos jau savo spurtą surengė “KEGA LT”, kuri įpusėjus ketvirčiui jau buvo priekyje 3 taškais – 55:52.  Iki kėlinio pabaigos pastarieji sugebėjo išlaikyti savo pranašumą – 63:59.

Ketvirtąjame kėlinyje “Aliaska” greitai išlygino rungtynių rezultatą ir komandos vėl žaidė taškas į tašką – 66:66. Įpusėjus ketvirčiui “Aliaska” suaktyvino gynybą ir taip priversdama varžovus klysti pradėjo rinktis taškus greitomis atakomis ir susikrovė 7 taškų pranašumą – 75:68.  Likus žaisti 7 sekundes “Aliaska” buvo priekyje 3 taškais – 81:78 , tačiau per likusį laiką “KEGA LT”  žaidėjo Juozo Sodžiaus metimas skriejo pro šalį ir “Aliaska” išvargo pergalę – 81:78.

MVP: “Aliaska” Martynas Rimkus – 30 t., 14 at.k., 7 rez.p., 39 n.b.

“Aliaska” Mantas Simonavičius – 10 t., 8 at.k., 23 n.b.