"Aliaska" rungtynių pabaigoje iškovojo pergalę

...

"Aliaska" rungtynių pabaigoje iškovojo pergalę 655

Spalio 9 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Aliaska“ ir „Grigeo Klaipėda“ komandos. Rungtynės buvo atkaklios ir įdomios, pirmaujančios komandos keitėsi ne kartą, tačiau pergalę iškovojo didesnę patirtį lygoje turinti „Aliaska“ 67:59 (19:15; 13:19; 12:17; 23:8).

Pirmasis kėlinys vyko taškas į tašką, „Grigeo Klaipėda“ komandą į priekį vedė Ernestas Strazdas, o jo komanda po pirmų dešimties minučių pirmavo 19:15.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Komandos ėjo viena kitos įkandin. Po dviejų kėlinukų rezultatas buvo „Aliaskos“ naudai 34:32.

Po ilgosios pertraukos „Grigeo Klaipėda“ pavyko įgyti 11 taškų pranašumą, tačiau akimirksniu jis išnyko iki vienženklio, o po trečio ketvirčio komandas skyrė 7 taškai (51:44).

Lemiamame ketvirtyje „Aliaska“ įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo ketvirtį net 23:8, taip nepalikdami vilčių varžovams, bei laimėjo rungtynes 67:59.

MVP: Martynas Rimkus "Aliaska" 11 tšk., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 20 nb.

Deividas Gevorkianas "Aliaska" 8 tšk., 7 atk. kam., 18 nb.

Tomas Rauktys "Grigeo Klaipėda" 14 tšk., 7 atk. kam., 14 nb.