"Aliaska" sudrebino lygą. Penkiese šturmavo "WYWA" laivą

...

"Aliaska" sudrebino lygą. Penkiese šturmavo "WYWA" laivą 172

Antradienį sausio 23 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Aliaska“ ir „WYWA“ komandos . Pergalę rezultatu 70-68 (22-17; 15-20; 19-20; 14-11) iškovojo „Aliaska“.

Rungtynes  gražiu ir greitu krepšiniu pradėjo „Aliaska“. „WYWA“ ekipa strigo tiek puolime tiek ir gynyboje. Kėlinio pabaigoje „WYWA“ atgaivino keletas taiklių tritaškių. Po pirmo kėlinio rezultatu 22-17 pirmavo „Aliaska“.

Antrasis ketvirtis priklausė „WYWA“ komandai, bet kėlinio gale Darius Plačas smeigė 2 tritaškius, baudų metimus sumetė Karolis Knabikas ir ekipa vėl susigrąžino pranašumą. Įpusėjus rungtynėms rezultatas lygus 37-37.

Po ilgosios pertraukos rungtynės klostėsi lygiai. „WYWA“ toliau rungtyniavo „Be galvos“, o „Aliaska“ puikiai tuo naudojosi. Po trijų kėlinių rezultatas 57-56 priekyje „WYWA“.

Ketvirtajame kėlinyje po nesėkmių ruožo „WYWA“ ekipos atsarginių suoleliui pratrūko nervai ir jie buvo nubausti technine pražanga. Po šios pražangos ekipa susikaupė ir įgijo trapų 4 taškų pranašumą. Pranašumą ekipa greitai išvaistė, o chaotišku „WYWA“ ekipos žaidimu pasinaudoję „Aliaską“ šventė saldžią pergalę rezultatu 70-68.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Aliaska“ Mindaugas Bličius 10t. 14 atk.kam. 27 n.b. (prizą įsteigė „Neptūnas-Akvaservis“)