"Aliaska" vos neprisižaidė su degtukais, tačiau apgynė savo tvirtovę

...

"Aliaska" vos neprisižaidė su degtukais, tačiau apgynė savo tvirtovę 793

Vasario 2 dieną "Inter Cars" taurėje susitiko "Aliaska" ir "Gitana" komandos. "Aliaska" iššvaistė 23 taškų persvarą, tačiau sužaidę užtikrinčiau rungtynių pabaigą iškovojo pergalę 63:56 (10:6; 19:12; 17:12; 17:26).

Rungtynes abi komandos pradėjo vangiai. Labai nerezultatyvus krepšinis, tragiškai atakuojamas krepšys ir tuo geriau pasinaudoję "Aliaska" laimėjo pirmąjį ketvirtį 10:6.

Ir antrajame kėlinyje "Gitanai" sunkiai sekėsi pralaužti ledus link "Aliaskos" krepšio, kuris buvo užbarikaduotas gynybinėmis užtvaromis. "Aliaska" pabėgo dar labiau 29:18.

Po ilgosios pertraukos nebuvo panašu, kad "Gitana" gali dar kažką pakeisti, kai komandas skyrė 23 taškai, tačiau ketvirto kėlinio šou ir Valento Vaitkaus žaidimas leido "Gitanai" priartėti net iki 2 taškų. Vėliau "Aliaska" spurtavo 7:0 ir nebeleido varžovams pagalvoti apie pergalę (63:56).

MVP: Martynas Rimkus "Aliaska" 9 tšk., 23 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam., 5 kld., 29 nb.

Valentas Vaitkus "Gitana" 23 tšk., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 6 išpr. praž., 27 nb.

Gediminas Dragūnas "Gitana" 1 tšk., 16 atk. kam., 16 nb.

Robertas Ivoškevičius "Aliaska" 16 tšk., 7 atk. kam., 13 nb.