Antroje rungtynių pusėje aukščiausią pavarą įjungę "Gitana" nušlavė "Aurora"

...

Antroje rungtynių pusėje aukščiausią pavarą įjungę "Gitana" nušlavė "Aurora" 526

Vasario 28 d. „Inter Cars“ mažosios taurės ketvirtfinalio rungtynėse susitiko „Gitana“ ir „Aurora“. Antroje rungtynių pusėje aukštesnę pavarą įjungę "Gitana", vedami Tado Rakausko, nušlavė "Aurora" - 79:42 (16:11; 12:12; 22:11; 29:8)

Pirmąsias 5 pirmojo kėlinio minutes žaidimas vyko taškas į tašką. Antroje kėlinuko pusėje „Gitana“ pradėjo įrodinėti savo pranašumą, o po pirmojo kėlinuko priekyje buvo – 16:11.

Antrąjį ketvirtį „Gitana“ pradėjo mini spurtu, kurį vainikavo Tado Rakausko taiklus tritaškis metimas, po kurio „Aurora“ paprašė ankstyvos minutinės pertraukėlės. Po minutinės pertraukėlės sekė nerezultatyvi atkarpa, kuri į naudą išėjo „Aurora“ ekipai – pastarieji sumažino savo atsilikimą iki 3 taškų – 26:23. Tačiau „Gitana“ iki kėlinuko pabaigos spėjo savo pranašumą padidinti iki 5 taškų – 28:23.

Po ilgosios pertraukos „Gitana“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo didinti savo pranašumą – sužaidus pusę kėlinuko pastarieji jau turėjo 12 taškų persvarą – 37:25. O antroje kėlinuko pusėje nestabdė apsukų ir po trečiojo kėlinuko „Gitana“ priekyje – 50:34.

Ketvirtame kėlinuke savo solo šou surengė „Gitana“ snaiperis Tadas Rakauskas, kuris varė varžovus į neviltį taikliais tritaškiais metimais, o „Gitana“ iškovojo pergalę ir kelialapį į pusfinalį rezultatu – 79:42.

MVP: "Gitana" Tadas Rakauskas - 28 t., (6/11 trit.m.), 28 n.b.

"Gitana" Valentas Vaitkus - 2 t., 5 at.k., 7 rez.p., 2 blok. m., 16 n.b.

"Aurora" Egidijus Mačiukas - 10 t., 12 at.k., 16 n.b.