...

Antroje rungtynių pusėje nuplaukęs "Rebordos" laivas paliko "Vakarų laivų gamyklos" įgulą prie suskilusios geldos 827

Vasario 27 dieną "Inter Cars" mažosios taurės ketvirifnalio mače susitiko "Rebordos" ir "Vakarų laivų gamyklos" komandos. Rolando Alučio fantastinio žaidimo puolime nepakako ir "Reborda" paliko "Vakarų laivų gamykla" už borto 92:84 (22:23; 23:20; 24:13; 23:28).

Pirmajame kėlinyje "Reborda" rizikavo ant Rolando Alučio metimų, o pastarasis smaigstė vieną po kito taiklius metimus, per pirmą ketvirtį sumetė net 15 taškų ir skaudžios "Rebordos" gynybos klaidos leido varžovams pajusti rungtynių ritmą bei laimėti pirmąjį ketvirtį 23:22.

Antrame kėlinyje žaidimas klostėsi lygiai ir nė akimirkai komandos neleido pagalvoti viena kitai apie didesnį pranašumą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo "Rebordos" naudai 45:43.

Po ilgosios pertraukos įvyko rungtynių lūžis. "Reborda" suaktyvino gynybą, o patys sėkmingai atakavo iš toli bei spurtavo greitomis atakomis, ko pasekoje įgijo rekordinę persvarą ir varžovams nebeleido galvoti apie pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 92:84.

MVP: Darius Šaulys "Reborda" 18 tšk., 10 rez. perd., 6 atk. kam., 5 per. kam., 6 kld., 29 nb.

Rolandas Alutis "Vakarų laivų gamykla" 37 tšk., 5 rez. perd., 31 nb.

Andrius Bėrontas "Reborda" 28 tšk., 6 atk. kam., 28 nb.