...

Antrojoje rungtynių pusėje tarsi iš numirusiųjų prisikėlusi ,,KEGA LT" iškovojo pergalę 738

Gruodžio 5 dieną ,,Inter cars“ taurėje  susitiko ,,KEGA LT“ ir ,,VMG“ komandos. Rungtynėse pergalę rezultatu 92:70 (20:22; 16:18; 28:17; 28:13) iškovojo ,,KEGA LT".

Rungtynes prasidėjo apylygiai. Nei viena komanda nepabėgo pirmajame kėlinyje į priekį. Antrasis klostėsi panašiai. Ir toliau vyko atkakli, apylygė kova. Pirmoji rungtynių pusė baigėsi rezultatu 40:36 ,,VMG“ naudai.

Antrojoje rungtynių pusėje ,,KEGA LT“ tarsi prisikėlė. Sėkmingai užbaigę greitas atakas persvėrė rezultatą savo naudai ir po trijų kėlinių turėjo 7 taškų pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje jaunieji krepšininkai pradėjo siausti. Savo buvusį pranašumą patrigubino ir iškovojo pergalę rezultatu 92:70.

Rungtynių žaidėjai: MVP Demas Mockus (VMG) 17 t. 10 atk. k. 4 rez. p.  24 n. b.

Modestas Breivė (KEGA LT) 18 t. 10 atk. k. 4 rez. p. 21 n. b.

Ernestas Tachtarovas (KEGA LT) 9 t. 8 atk. k. 7 rez. p. 21 n. b.