"Aurora" krepšininkai užtikrintai įveikė "Memel Team" komandą

...

"Aurora" krepšininkai užtikrintai įveikė "Memel Team" komandą 434

Lapkričio 30 d. vakarą „Inter Cars“ taurės rungtynėse susitiko „Aurora“ ir „Memel Team“ komandos. „Aurora“ užtikrintai įveikė savo priešininkus rezultatu 82:70 (13:17; 20:19; 13:24; 24:22)

Pirmasis kėlinukas abiem komandom buvo tarsi žvalgybinis krepšinis. Nerezultatyviajame kėlinuke po pirmųjų 10 minučių 17:13 priekyje „Aurora“.

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo „Auroros“ krepšininkai, kurie „Memel Team“ krepšį pradėjo atakuoti iš tolimos distancijos ir įpusėjus kėlinukui turėjo jau 8 taškų persvarą – 31:23. Tačiau šią persvarą pastarieji ilgai neišlaikė ir po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 3 taškai – 36:33, priekyje „Aurora“.

Pirmąją rungtynių pusę ir vėl geriau pradėjo „Aurora“ krepšininkai, kurie šį kart savo pranašumą stengėsi išnaudoti po krepšiu. Baiginėjantis trečiąjam kėlinukui rezultatu 52:35 priekyje „Aurora“. O po triejų kėlinių 60:46 priekyje „Aurora“.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Memel Team“ krepšininkai pradėjo spurtą ir sumažino savo deficitą, tačiau „Aurora“ komandai užteko keletos greitų atakų ir pastarieji vėl atstatė rungtynių balansą į savo pusę – 71:53. „Aurora“ šventė pergalę rezultatu 82:70.

MVP: „Aurora“ Benas Kentra – 26 t., 8 at.k., 34 n.b.

„Aurora“ Egidijus Mačiukas - 2 t., 9 at.k., 13 n.b.

„Memel Team“ Evaldas Vegertas – 16 t., 12 at.k., 20 n.b.