"Aurora" ne juokais pakuteno nervus "Daikrai"

...

"Aurora" ne juokais pakuteno nervus "Daikrai" 346

Rugsėjo 27 dieną „Inter Cars“ taurėje susitiko „Daikra“ ir „Aurora“ komandos. "Aurora" davė rimtą iššukį "Daikrai", tačiau nusileido rezultatu 76:84 (15:29; 20:20; 16:17; 25:18).

Pirmojo kėlinio pirmoje pusėje komandos žaidė chaotišką žaidimą ir nė viena komanda neįgijo solidesnės persvaros, tačiau antroje kėlinuko pusėje „Daikra“ surengė spurtą ir įgijo dviženklę persvarą, o kėlinuką laimėjo jau saugiu skirtumu 29:15.

Antrame ketvirtyje komandos žaidė taškas į tašką ir kėlinuką baigė lygiai- 20:20 (49:35).

Po ilgosios pertraukos „Aurora“ kilo į lemiamą šturmą bei sumažino atsilikimą iki 8 taškų, tačiau kėlinuko pabaigoje „Daikra“ uraganiniu puolimu susigražino dviženklę persvarą 66:51.

Lemiamame ketvirtyje „Aurora“ kilo į dar vieną šturmą ir ne juokais priartėjo, tačiau užtikrinčiau sužaidę rungtynių pabaigą „Daikra“ iškovojo pergalę rezultatu 84:76.

MVP: Andrius Steponaitis "Daikra" 17 tšk., 7 atk. kam., 23 nb.

Jonas Remeika "Daikra" 15 tšk., 6 atk. kam., 22 nb.

Gediminas Lomsargis "Aurora" 18 tšk., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 21 nb.