"Aurora" nuskandino "VMG" laivą

...

"Aurora" nuskandino "VMG" laivą 639

Rugsėjo 26 dieną „Inter Cars“ taurėje akis į akį susigrūmė „Aurora“ ir „VMG“ komandos. Nesunkią pergalę iškovojo „Aurora“ komanda. Rungtynės baigėsi rezultatu 100-66 (33-20; 25-17; 23-14; 19-16).

Pirmas rungtynių minutes „VMG“ pradėjo tragiška gynyba, Audrius Mineikis tuo puikiai naudojosi ir jau po pirmų trijų minučių buvo pelnęs 8 taškus, antroje kėlinio pusėje toliau dominavo „Aurora“, komandoje įsisiautėjo Tomas Rinkevičius kuris smeigė tris tolimus metimus, o vieną iš jų su varžovo pražanga. Po pirmo kėlinio „Aurora“ pirmavo rezultatu 33-20.

Antrajame kėlinyje „Aurora“ toliau tiesiog draskė varžovų ekipos krepšio tinklelį, po dviejų kėlinių „Aurora“ pirmavo rezultatu 58-37.

Trečiajame kėlinyje „Aurora“ toliau smaginosi, taškus rinkdami tritaškiais metimais, tiesa reikia pažymėti, kad dauguma metimų buvo atlikti žaidėjams esant laisviems. Po trijų kėlinių skirtumas pasiekė trisdešimties taškų ribą (81-51).

Paskutiniame ketvirtyje „Aurora“ sutvarkė formalumus ir iškovojo pergalę rezultatu 100-66.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Aurora“ Audrius Mineikis 23t. 11 atk.kam. 34 n.b.

„Aurora“ Tomas Rinkevičius 21t. 5 atk.kam. 5 rez.perd. 27 n.b.

„Aurora“ Jurica Žuža 17t. 12 atk.kam. 5 rez.perd. 27 n.b.