"Aurora" su trenksmu pradeda sezoną

...

"Aurora" su trenksmu pradeda sezoną 914

Antradienį, spalio 20 mažojoje „Prolain" mažojoje taurėje susitiko „Dragūnai“ ir „Aurora“ ekipos. Pergalę rungtynėse iškovojo „Aurora“. Rungtynės baigėsi rezultatu 73-63 (9-27; 19-9; 27-14; 18-13).

Jau pirmoje rungtynių pusėje „Dragūnai“ ėmėsi darbo ir po pirmo kėlinio pirmavo rezultatu 27-9. Antrajame kėlinyje „Aurora“ grįžo į rungtynes, kėlinį laimėjo rezultatu 19-9 ir po dviejų kėlinių atsiliko rezultatu 36-28.

Antroje rungtynių dalyje „Aurora“ toliau sėkmingai vijosi varžovus, o prie to labiausiai prisidėjo vieną po kito tritaškius smaigstę Audrius Macevičius ir Mindaugas Kundrotas. Po trijų kėlinių „Aurora“ jau pirmavo 55-50.

Paskutiniame ketvirtyje komandų žaidėjai kaip pašėlę svaidė tritaškius, rungtynių pabaigą geriau sužaidė „Aurora“ ir rungtynes laimėjo rezultatu 73-63.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Aurora“ Mindaugas Kundrotas 22t. 5 atk.kam. 8 rez.perd. 24 n.b.

„Aurora“ Darius Skuodas 16 t. 14 atk.kam. 21 n.b.

„Dragūnai“ Dmitrijus Liaščukas 16 t. 7 atk.kam. 19 n.b.