"Autoegida" nesulaukė pasipriešinimo

...

"Autoegida" nesulaukė pasipriešinimo 824

Pirmadienį, vasario 24 dieną „Inter Cars“ didžiosios taurės ketvirtfinalyje susigrūmė „Autoegida“ ir „Klaipėdos krašto policija“. Rungtynės baigėsi „Autoegidos“ pergale rezultatu 90-72 (17-15; 25-13; 22-24; 26-20). „Autoegida“ ketvirtfinalio serijoje triumfavo rezultatu 2-0 ir iškovojo kelialapį į pusfinalį.

Rungtynes geriau pradėjo „Klaipėdos krašto policija“ kuri prabėgus 4 minutėms pirmavo rezultatu 9-2. „Autoegida“ greitai stabilizavo savo žaidimą ir Evaldo Braso ir Domininko Vaitkaus dėka po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 42-28.

Antroje rungtynių dalyje „Autoegida“ toliau nesulaukė pasipriešinimo ir iškovojo kelialapį į pusfinalį. Rungtynės baigėsi rezultatu 90-72.

Naudingiausi žaidėjai: MVP „Autoegida“ Domininkas Vaitkus 25 t. 11 atk.kam. 32 n.b.

„Autoegida“ Evaldas Brasas 18 t. 13 atk.kam 30 n.b.

„Klaipėdos krašto policija“ Rolandas Krasauskas 8 t. 10 atk.kam. 15 n.b.