"Autoegida" tėškė antausį čempionams: serijoje prireiks lemiamų rungtynių

...

"Autoegida" tėškė antausį čempionams: serijoje prireiks lemiamų rungtynių 848

Birželio 10 dieną ,,Inter Cars“ didžiosios taurės pusfinalyje susitiko „Gobana“ ir „Autoegida“ komandos. Antrosiose tarpusavio rungtynėse pergalę rezultatu 76-60 (26-20; 19-8; 18-20; 13-12) šventė „Autoegida“. Serijoje iki dviejų pergalių prireiks lemiamų rungtynių.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko atkakliai bei rezultatyviai, o „Autoegida“ po pirmų 10 minučių pirmavo rezultatu 26-20.

Antrajame ketvirtyje „Autoegida“ tiesiog dominavo. Andriaus Majauskio tritaškių įkvėpta ekipa puikiai gynėsi ir po dviejų kėlinių pirmavo rezultatu 45-28.

Antroje rungtynių pusėje „Gobana“ kibo varžovams į atlapus, bet skirtumo sumažinti nesugebėjo. Po trijų kėlinių „Autoegida“ pirmavo rezultatu 63-48.

Lemiamame ketvirtyje „Gobana“ dar kartą pabandė vytis varžovus, bet tai padaryti pasirodė be galo sunku. „Autoegida“ užbaigė varžovų kančias rezultatu 76-60.

Rungtynių žaidėjai: MVP „Autoegida“ Gytautas Kibelkis 16 t. 10 atk.kam. 22 n.b.

„Autoegida“ Evaldas Brasas 15 t. 4 atk.kam. 18 n.b.

„Gobana“ Dainius Rupšys 14 t. 8 atk.kam. 17 n.b.